Wiadomości

Molestował w autobusie 14-latkę

O aktach przemocy seksualnej niestety słyszy się bardzo często, lecz nie zawsze udaje się ukarać sprawcę z różnych powodów. Tym razem jednak może być inaczej. Sosnowieccy policjanci mają wizerunek mężczyzny, który dopuścił się molestowania 14-letniej dziewczynki. Do napastowania doszło w autobusie linii 935, jadącym z przystanku Pogoń Orla do Pogoń Grota-Roweckiego w dniu 8 czerwca tego roku, w okolicach godz. 12.00.

– Sosnowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w dniu 8.06.2022 roku około godziny 12.03-12.06 w autobusie linii 935 jadącym pomiędzy przystankami Pogoń-Orla a Pogoń-Grota-Roweckiego doszło do napastowania na tle seksualnym 14-letniej dziewczynki. Publikujemy wizerunek sprawcy wraz z prośbą o pomoc w jego identyfikacji. – przekazują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Jednocześnie funkcjonariusze kierują się do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, by skontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Zgłoszenia można dokonać pod numerem telefonu 47 8521 333 lub oficerem dyżurnym komendy pod numerem 47 8521 255 albo 47 8521 200. Możliwy jest również osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Wszystkim osobom, które zdecydują się przekazać jakiekolwiek informacje policja zapewni pełną anonimowość. Pomimo, iż jest to bardzo delikatna sprawa, to warto reagować nawet po czasie i pomóc w znalezieniu sprawcy, by nie została skrzywdzona kolejna osoba.

Poniżej publikujemy wizerunek poszukiwanego mężczyzny:

fot. KMP w Sosnowcu

Źródło: KMP w Sosnowcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button