Wiadomości

Przyszły weekend za pół ceny!

Przed nami kolejna edycja wrześniowej akcji, w ramach której możemy odwiedzić lokale gastronomiczne oraz punkty usługowe i zapłacić jedynie połowę standardowej ceny. Odbywająca się w weekend 9-11 września edycja będzie jedenastą. Właśnie poznaliśmy pierwszych uczestników tego wyjątkowego programu.

Pierwsza edycja „Zagłębia za pół ceny” odbyła się w 2012 roku. Równo 10 lat temu udział w akcji wzięły 32 lokale gastronomiczne. Z roku na rok akcja ewaluowała, ponieważ w 2015 roku dołączyły o niej także pozostałe miasta Zagłębia Dąbrowskiego. Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza oraz Wojkowice to partnerzy Sosnowca w akcji, dzięki której możemy małym kosztem spędzić weekend podczas wizyt w restauracjach czy też punktach usługowych.

2022 rok to już 11. edycja. – Za nami trudne miesiące, także dla przedsiębiorców. Chcemy zachęcić Zagłębiaków, aby wyszli z domu i zapoznali się z ofertą lokalnych firm, która jest ogromna, aby spędzili wolny czas w mieście – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Akcja najbardziej znana jest z lokali gastronomicznych, jednak w ostatnich latach włączali się do niej także usługodawcy. Zgłosiły się m.in. salony urody, studia fotograficzne, salony kosmetyczne, miejsca rozrywki, a także siłownie. Tak jak w przypadku restauracji jest to również dobra okazja do przetestowania usług oraz spora promocja dla przedsiębiorców.

Listę lokali, które już wyraziły akces do tegorocznej edycji znajdą Państwo TUTAJ. Możemy nie tylko sprawdzić, gdzie będzie można się wybrać, ale także sprawdzić jakie rodzaje usług czy pozycji w menu są objęte specjalną promocją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button